Docenten, invallers, muzikanten

Categorie: tot welke hoofdgroep behoort deze contact: Muzikanten zijn muzikanten die we kennen maar (nog) niet invallen. Invallers zijn goede muzikanten die we bij gelegenheid benaderen om in te vallen voor een optreden.
Status: Invaller betekent dat de invaller momenteel invalt.
Invaller tot datum: Vul hierbij de datum in tot wanneer de de invaller invalt. De presentie database wordt gevuld tot deze datum.
Vul bij opmerkingen tarieven in en opmerkingen die helpen om dit alles goed te managen. Welke projecten valt de muzikant in?

Muzikanten en Invallers

Export naar CSV Print
Zoeken
#Display NameUser EmailTel MobielAdresPostcodeWoonplaatsInstrumentStatusInvaller Tot Datum↓ CategorieOpmerkingen 
Muzikant (32 items)
1Annemarie Beutlerinfo@philipssympfonieorkest.nlPostbus 21475600 CCEindhovenMuzikantSecretaris\r\rWij repeteren op dinsdagavond van…
2AniqueSchneijdenbergInfo@woenselsmuziekcorps.nlKorfakker 1005625 SPEindhovenMuzikantSecretaris\r\rRep. Ma 20.00 tot 22.15 Zaal…
3Caroline van Dijkcarolinefibbe@gmail.comGrebbeberglaan 545628 GKEindhovenMuzikantRep. Dinsdag 20.00 tot 22.30 De ronde…
4Willem Coppelmanswillemzeelst@gmail.com0651058631Willem de Rijkelaan 5c5616 HZEindhovensaxofoon-altMuzikant
5Rietje Maasmeandmy@planet.nlklarinet-besMuzikant
6Esther van der Heijdenheijdenesthervander@gmail.com+31630736231klarinet-besMuzikant
7Sarah Gebhardsarahgeb93@gmail.com+31648542232EIndhovencontrabasMuzikant
8Wouter Kuyperwouter.kuyper@upcmail.nl+31641374321pianoMuzikant
9Melvyn Williamsmelvyn.w@hotmail.com+31621970928gitaarMuzikant
10Marcel en RoswithaHendriksmrhhendriks@onsneteindhoven.nlGemberstraat 365632 SKEindhovendirigentMuzikantData ll 1993\rData nazoeken
11Vera LagerburgVeralagerburg@yahoo.itsaxofoon-altMuzikant
12Anke van Busselanke_v_brussel@hotmail.comhoornMuzikantspeelt hoorn\rmeegeweest op concertreis 2011
13Joost van Eekelenjoostvaneekelen@hotmail.com+31614361454klarinet-bes------MuzikantJoost speelt (bas)klarinet en heeft een aantal…
14Jorik Caljouwjorik@caljouw.comklarinet-bes------MuzikantJorik speelt klarinet, meegespeeld met…
15Ramon Wolkenfeltr_wolkenfelt@hotmail.com+31624603229klarinet-bes------Muzikanttrompetsolist tijdens Proms 2010rRamon geeft les…
16Kevin Hermanskevhermans@hotmail.comslagwerk------MuzikantKevin is Wiskunde leraar en afgestudeerd…
17Jiri van der Kaayjirivanderkaay@hotmail.com +31618703874euphonium------Muzikantspeelt euphonium
18StefanvanEijndhovens.vaneijndhoven@home.nl hoornMuzikantspeelt hoorn bij Boxtel's Harmonie.\rMeegespeelt…
19Inge Stormsingestorms@gmail.com klarinet-bes------MuzikantSpeelt klarinet bij Gildenbondsharmonie Boxtel
20SuzanLimburgsuzan_limburg@hotmail.com +31614201203klarinet-besMuzikantspeelt klarinet
21Macha Rengersfam.rengers@alice.nlWaalreslagwerk------MuzikantMacha heet een periode meegespeelt. 
Kan aardig…
22MaureenMitzerj.mitzer@kpnplanet.nlBertelindislaan 25581 CSWaalredwarsfluitMuzikantsecretaris Sorpretivo
23FennekenTiggelaar0+31644331693dwarsfluit MuzikantDwarsfluit \rKwam meespelen of kijken.\r1 keer…
24Henk Plasmanhenkplasman57@gmail.comWeegbree 815684 JCBestslagwerkMuzikantvoorzitter a.i., penningmeester…
25RickvanWijgerden0+31650470281slagwerkMuzikantRick geeft workshops bij Phileutonia in de…
26Yvonnevan derHamyvonnevanderham@yahoo.comEindhovenfagotMuzikantFagotdocente
27GuusDohmenaugustdohmen@gmail.comEindhoventrompetMuzikantTrompetdocent
28Ingridvan GoghNiskbvangogh@hetnet.nl+31625200557celloMuzikantSpeelt Cello.\rIngevallen concours 2010.
29Harrie van Groenendaalharrie.van.groenendaal@ctac.nl+31612992491celloMuzikantSpeelt cello\rinvaller op concours 2010
30ToonKesselsfransjetoonkessels@gmail.com+31623827559contrabasMuzikantSpeelt contrabas.\rMeegespeeld op concours 2010.
31Bart Geelen+31644196704EIndhovenbariton------MuzikantBart Geelen heeft interesse om met Phileutonia…
32Christianne Celiscoacelis@gmail.compianoMuzikantspeelt ook piano (afgestudeerd)
Invaller (16 items)
33Annemien van der Slootannemienvandersloot@xs4all.nl+31618704463Boxtelklarinet-besInvallerAnnemien valt regelmatig in zoals ook wij dat…
34Laura van der Kloetharpspeler@hotmail.com+31649132198Vossenlaan 4465632 BLNijmegenklarinet-bes------InvallerGaat per sept 2019 naar conservatorium Tilburg
35Vera Nijhuisveranijhuis@hotmail.nl+316530346443De Boterbloem 15427 BSBoekelInvallerSymphony no 1. "Lord of the Rings" - Johan de Meij
36Bram Rijkersbramrijkers82@gmail.com+31612198176Smelen 115508 SLVeldhovensaxofoon-tenorInvallerspeelt bij fanfare Knegsel\rvia Proms 2012…
37Sabine Jongeriusscjongerius@gmail.com+31 6 22 26 31 96klarinet-besInvallerSabine speelt bij Auletes en kent Marin en…
38Mike van Gilsmikevangils@live.nl+31655143064BoxtelfagotInvallerMike speelt heel erg goed saxofoon en sinds 2019…
39Robin BodentienRobin.bodentien@gmail.com+31 6 42639828Weertklarinet-besinvallerInvaller
40Anneloes van Houtinfo@anneloesvanhout.nl+31612415489EindhovengitaarInvallerHallo Anneloes,
Dank je wel voor het gesprek van…
41Marinka van Gesselmarinkavangessel@hotmail.com+31655182235WaalrecontrabasInvallerWoont in Aalst Waalre.
Vraagt 10 Euro per…
42David JacobsDavidjacobs2002@gmail.com+31 6 46772115WeerthoornInvaller
43Hans BeckersBeckershans@hotmail.com+31 6 53 12 29 02‬hoornInvaller
44Anneloes Hobéanneloeshobe@gmail.com+31 6 17 70 52 27hoboInvallerZus van Marianke, Speelt zowel Hobo en alt…
45Kayleigh WilliamsKkwilliams92@gmail.com+31 6 51 13 71 68fagotMon 27/06/2022InvallerInvaller
Invaller ANOTT 2022
46Coen van der Zandencoenvdz@gmail.com+31620212249Beek en Donkfagot------Invallerspeelt fagot Invaller in Alsfeld.
Ging graag mee…
47Hilde KiggenHildeKiggen@live.nl+31646715122slagwerk------InvallerCMA 2013: Hilde studeert directie en heeft enkele…
48Linda Oostenrijklinda_oostenrijk@hotmail.com+31618672911Hoogstraat 151Eindhovenhoorn------InvallerLeerling van Jaap van Wershoven; Heeft in Heerlen…
Docent (8 items)
49Rik van Wijgerdenslagwerik@hotmail.com +31650470281slagwerk------DocentRik assisteert bij extra repetitie en kan les…
50Reggy van Bakelr_vanbakel@hotmail.com+31681952315slagwerk------Docentslagwerkringevallen bij Festival op de Hoogstraat…
51Xavier ScheepersXavierscheepers@hotmail.com+31651941056saxofoon-alt------DocentZoon van Frans Scheepers.Dirigeert en geeft…
52Joost van Balkomjoost@vanbalkom.comEindhovenklarinet-bes------DocentKlarinetdocent
53Lucie van Eden-Novotnalucievaneeden@gmail.comVeldhovendwarsfluit------DocentFluitdocente voor Ward en Ilse.
Betrekken bij…
54Steven Henrymail@stevenhenrymusic.com+31645542207Eindhovenklarinet-bes------DocentKlarinetdocent, geeft les aan Tessa en ?
55Jaap van Wershovenj.wershoven2@chello.nl+31644718525EindhovenhoornDocentSlagwerk/hoorndocent
56Mark Boonstraboonstra@trombones.nl+31650220424Eindhoventrombone-basDocentBariton en trombone